Erdvę taupantys sprendimai: vaikiškos lovos mažiems miegamiesiems

Vaikiškos lovos paieškos gali atrodyti nemenkas iššūkis, o ką jau kalbėti apie mažas erdves, kur išplanavimas yra ypač svarbus. Žinoma, nėra padėties be išeities – priėmę erdvę taupančius sprendimus net mažiausius miegamuosius tėvai gali paversti jaukiais ir funkcionaliais savo mažųjų prieglobsčiais. Štai keletas idėjų vaikiškoms lovoms, kurios puikiai tiks riboto ploto miegamiesiems.

1.  Aukštos lovos

Kai reikia maksimaliai išnaudoti kambario erdvę, aukštos vaikiškos lovos gali puikiai pasitarnauti. Aukštai esanti lovos miegamoji dalis sukuria laisvą erdvę apačioje, kur galima sukurti vietą žaidimams, daiktų laikymui ar net rašomajam stalui. Kokybiška aukšta vaikiška lova užtikrins ir kokybišką miegą, ir atlaisvins vietos kambaryje.

2.  Dviaukštės lovos

Jei nedidelį kambarį dalijasi du vaikai, optimalus sprendimas erdvei sutaupyti – dviaukštės lovos. Tai ypač praktiškas sprendimams norintiems efektyviai sukurti dvi miego erdves. Šiuolaikiniai dizainai gali būti su įmontuotais daiktų laikymo ar darbo kampeliais ir įvairiais kitais dizaino elementais.

3.  Išskleidžiamos lovos

Dienos metu išskleidžiama lova užima žymiai mažiau vietos, todėl galima ją išnaudoti žaidimams, mokymuisi ar kitai veiklai. Vakare, norint sukurti dvi miego erdves vaikams, patogiai atidaromas stalčius su dar vienu čiužiniu, todėl išskleidžiamos vaikiškos lovos yra puikus vietą taupantis pasirinkimas.

4.  Lovos, patogios laikyti daiktams

Nedideliame kambaryje labai svarbu sutalpinti visus jame esančius daiktus. Norėdami tai pasiekti rinkitės lovas su stalčiais apačioje, lovadėžėmis arba šiek tiek aukštesnes lovas, po kuriomis galėsite sutalpinti daiktadėžes ir kitus daiktus. Šis dvigubas funkcionalumas neapkrauna ir taip nedidelės erdvės ir tuo pačiu suteikia vaikui patogią miegojimo vietą.

Funkcionalios vaikiškos lovos taupo erdvę

Renkantis vaikiškas lovas mažoms erdvėms, pirmiausia reikia gerai apgalvoti išnaudojamos erdvės plotą ir lovos funkcionalumą. Žinoma, svarbu ir atsižvelgti į vaiko norimą dizainą. Visa tai suderinę džiaugsitės ilgaamžiu funkcionalumu ir komfortu. Pasirinkę aukštas, dviaukštes, išskleidžiamas lovas ar daiktų laikymui patogius variantus, galite sukurti aplinką, kurioje vaikai miegos komfortiškai, o ribota kambario erdvė bus išnaudota efektyviausiai.