Energetinio naudingumo sertifikatas ir jo nauda

Energetinio naudingumo sertifikatas dažnai turi būti pateikiamas namų savininkų, kai parduodamas, perkamas, nuomojamas ar yra pastatomas būstas.

Energetinio naudingumo sertifikatas leidžia kiekvienam, susidomėjusiam būstu  įvertinti namo efektyvumą energijos požiūriu. Bet kodėl Jums, kaip turto savininkams,  energetinio naudingumo sertifikatas yra naudingas?

Yra daugybė privalumų, kuriuos energetinio naudingumo sertifikatas Jums gali atnešti. Anglies dvideginio išmetimui didėjant, svarbu, kad Jūsų namai neprisidėtų prie ir taip daug į aplinką išmetamo anglies kiekio.

Energetinio naudingumo sertifikatas leidžia namų savininkas ir statybininkams sutaupyti energijos sąnaudų. Kuomet yra atliekamas periodinis tikrinimas ne tik taupote savo sąnaudas, bet ir sumažinate namo išmetamo anglies dvideginio kiekį.

Energetinio naudingumo sertifikatas leidžia namų savininkams išlaikyti savo namą ar butą pagal pastovius energijos vartojimo efektyvumo standartus. Tai padės Jums sutaupyti išlaidų, kurios gali atsirasti bandant parduoti būstą be energetinio naudingumo sertifikato.

Energetinio naudingumo sertifikatas ir periodiškai atliekami tikrinimai, leidžia namo savininkams atlikti naudingus būsto pakeitimus ir patobulinimus. Tai suteiks žinių apie apytiksles išlaidas reikalingas būsto tobulinimui būsimiems nuosavybės savininkams.

Energetinio naudingumo sertifikatas ir jo turėjimas yra puikus būdas sumažinti sąskaitas už elektrą. Siekiant įsigyti energetinio naudingumo sertifikatą, sužinosite, kokius patobulinimus galite atlikti siekiant sutaupyti ir kartu mažinti sąskaitą už elektrą.

Energetinio naudingumo sertifikatas taip pat gali lemti, ar Jūsų būstas bus nupirktas bei išnuomotas. Būstas su mažesniais energijos suvartojimo kaštais yra patrauklesni potencialiems pirkėjams.

Tvarumas ir tvarus gyvenimo būdas tampa svarbesnis ir reikalingesni kiekvienai kartai. Nemažai būsimų klientų renkasi investuoti į aplinkai draugišką turtą.

Energetinio naudingumo sertifikatas yra geriausias pasirinkimas visiems nekilnojamo turto savininkams. Augant sąskaitoms už dujas ir elektrą, energetinio naudingumo sertifikatas kuria ir gerina turto reputaciją, tai yra neįkainojamas šiuolaikinėje turto rinkoje.

Energetinio naudingumo sertifikatas nurodys, kiek kainuos Jūsų pastato šildymas ir maitinimas. Energetinio naudingumo sertifikatas rekomenduos konkrečius ir tinkamiausius pastato patobulinimus ir priemones.

Pagerinus savo turto energijos efektyvumą auga turto kokybė, tampa lengviau parduot ir įvertinti savo ar būsimo turto vertę ir atlikti tinkamus finansinius sprendimus.