Elektriniai karnizai: 7 privalumai, išskiriantys juos iš tradicinių karnizų

Elektriniai karnizai – nepamainoma inovatyvių, išmanių, modernių namų sistema, kurianti ilgalaikę vertę. Dėl šios priežasties elektriniai karnizai sparčiai skinasi kelią rinkoje ir nesunkiai atranda vietą bet kokio stiliaus namuose. Elektriniai karnizai užuolaidoms taip pat palengvina kasdienius įpročius: vos vieno mygtuko paspaudimu padeda reguliuoti užuolaidų padėtį. UAB „Iks Forma“ specialistai apibrėžia 7 pagrindinius privalumus, išskiriančius elektrinius karnizus iš tradicinių.

  1. Elektriniai lubiniai karnizai – patogumas ir funkcionalumas viename

Elektriniai užuolaidų karnizai – funkcionalus ir praktiškas sprendimas moderniems namams. Elektriniai karnizai patogiai valdomi vienu paspaudimu išmaniajame telefone (naudojant mobiliąją programėlę), naudojant pultelį ar išmaniojo namo sistemą internetu. Prijungus išmanius oro temperatūros ir saulės jutiklius, galima automatizuoti langų uždengimo įrenginius atsižvelgus į oro temperatūrą arba saulės lygį.

Dar daugiau – motorizuotas užuolaidas galima ne tik atitraukti ar užtraukti, bet ir nustatyti tarpinę jų padėtį. Automatizuota sistema leidžia patogiai valdyti viso namo užuolaidas. Be to, galima pasirinkti laiką, kada užuolaidos atsitrauks ar užsitrauks pačios, net jei nieko nėra namuose.

Verta žinoti, kad elektriniai lubiniai karnizai yra tvirtinami kuo arčiau lubų. Dėl šios priežasties tokio tipo karnizus rekomenduojama rinktis tiems, kurių būstas yra žemomis lubomis: aukščiau kabinamos užuolaidos neapsunkins kambario ir suteiks daugiau erdvės.

  1. Elektriniai užuolaidų karnizai – patvarūs bei ilgaamžiai

Vertinate kokybę bei ilgaamžiškumą ir siekiate, kad įsigytas daiktas tarnautų ne vienerius metus? Tuomet elektriniai užuolaidų karnizai – idealus pasirinkimas Jums! Elektriniai užuolaidų karnizai išlaiko net iki 60 kg svorį, tad drąsiai ant jų galima kabinti net ir sunkiausias naktines ar kitas užuolaidas.

  1. Elektriniai karnizai užuolaidoms – lengvai pritaikomi prie bet kokio interjero

Bene didžiausias elektrinių karnizų užuolaidoms privalumas, kad šie gali būti lengvai priderinami prie bet kokio erdvės interjero: tiek modernaus, tiek klasikinio. Dėl unikalių, plačiai pritaikomų dizaino variacijų elektriniai karnizai gali tapti išskirtiniu namų erdvės akcentu: papildyti interjerą ir suteikti kambariui patrauklų estetinį vaizdą.

Taip pat verta žinoti, kad elektrinių karnizų užuolaidoms sistemą galima montuoti ne tik namuose, bet ir viešose erdvėse: teatro salėse, arenose, ofisuose ir kt.

  1. Automatiniai karnizai – inovatyvus sprendimas su išmania kliūties išvengimo technologija

Verta paminėti, kad automatinius karnizus yra saugu naudoti, nes juose veikia išmani kliūties išvengimo technologija. Tai reiškia, kad, užuolaidoms pasiekus kliūtį, varikliai automatiškai sustoja – taip apsaugomi užuolaidų audiniai ir pati elektrinių karnizų sistema.

  1. Elektriniai karnizai gali būti naudojami ir kaip tradiciniai

Naudinga žinoti, kad elektriniai karnizai, dingus elektrai, gali būti naudojami kaip tradiciniai. Dėl šios priežasties Jums nereikės jaudintis, kaip veiks elektriniai karnizai nutikus nenumatytoms situacijoms.

  1. Elektriniai karnizai, priešingai nei dauguma tradicinių, turi lankstų profilį

Elektriniai karnizai, kitaip nei dauguma tradicinių, turi lankstų profilį: tai suteikia neribotų galimybių sukurti originalių, netikėtų interjero sprendimų. Elektrinio karnizo užuolaidoms profilį galima lenkti dideliu lanku ar net 90° kampu. Pasirinkus elektrinius karnizus, galima nesudėtingai suformuoti norimas puslankio ar rato karnizų formas.

  1. Elektrinių karnizų variklių veikimas – tylus ir neerzinantis

Kaip dar vieną iš elektrinių karnizų užuolaidoms privalumų verta paminėti itin tylų jų veikimą. Galingi elektrinių karnizų varikliai neskleidžia erzinančių garsų. Esant poreikiui, galima reguliuoti šių variklių greitį.