Dvigulė lova: 5 dažniausiai užduodami klausimai renkantis naują baldą

Dvigulė lova ar kitokio dydžio lova – baldas, be kurio neįsivaizduojamas bet kokio stiliaus miegamojo interjeras. Dvigulė lova ar kita lova ne tik garantuoja saldų miegą bei ramų poilsį, bet ir suteikia miegamojo erdvei elegancijos. Dėl šių priežasčių dvigulę lovą reikėtų rinktis atsakingai. NMF HOME specialistai atsako į 5 dažniausiai užduodamus klausimus renkantis dvigulę lovą ar kitą lovą.

  1. Dvigulė lova: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Renkantis dvigulę lovą, kaip ir kitokio dydžio lovą, reikėtų atsižvelgti į keletą pagrindinių kriterijų. Pirmiausia naudinga apžvelgti esamą miegamojo interjerą ir tada nuspręsti, kokio dydžio, stiliaus, spalvos ir kt. baldas būtų tinkamiausias. Tuomet atsakyti sau į klausimą, miegosite vienas, su sutuoktiniu, o gal net kurį laiką su vaikais. Galiausiai reikėtų įvertinti perkamos dvigulės lovos kokybę, rėmo patvarumą bei kainą.

  1. Dvigulė lova su čiužiniu: kokio storio čiužinį rinktis?

Skirtingi baldų gamintojai ir pardavėjai dažnai siūlo įsigyti jau kartu sukomplektuotus dvigulės lovos rėmą ir čiužinį. Tačiau jei vis tik renkatės dvigulę lovą be čiužinio, naudinga žinoti, kokio storio čiužinį Jums reikėtų įsigyti.

Čiužinio storio pasirinkimas paprastai priklauso nuo miegančiojo svorio. Tad čia galioja viena paprasta taisyklė: kuo didesnis miegančiojo kūno svoris, tuo kietesnis čiužinys jam yra tinkamas. Tačiau net jei miegančiojo kūno svoris ir nėra itin didelis, reikėtų rinktis ne plonesnį kaip 15 cm čiužinį (plonesni čiužiniai tinkamesni vaikams ir paaugliams arba žmonėms, kurių kūno svoris neviršija 60 kg).

  1. Dvigulė lova 160×200 – standartinė, o kokių dar matmenų būna lovos?

Tiesa, dvigulė lova 160×200 šiuo metu laikoma standartinio dydžio, tačiau daugelis žmonių renkasi ir siauresnes arba platesnes dvigules lovas. Pagal poreikį, be dvigulės lovos 160×200, galima rinktis ir kitų matmenų baldus: 120×200, 140×200 ir karališką dvigulę lovą 180×200.

  1. Dvigulė lova 180×200 ar kitokio dydžio dvigulė lova: kuri populiariausia?

Atsakyti, kuris baldas – dvigulė lova 180×200 ar kitokio dydžio dvigulė lova – populiaresnis yra gana sudėtinga. Dvigulės lovos pasirinkimas paprastai priklauso nuo kelių kriterijų: asmeninių poreikių bei miegamajame turimos vietos. Taigi, jei miegamasis nėra itin erdvus, reikėtų rinktis mažesnę dvigulę lovą be įmantrių rėmų ar kitokių priedų, kad šie neužgriozdintų kambario. Tačiau jei miegamasis yra erdvus, atsiveria daug vietos Jūsų fantazijai: galite rinktis bet kokio dydžio dvigulę lovą, dekoruotą įvairiais elementais.

  1. Dvigulė lova su patalynės dėže, o gal yra kita alternatyva?

Dvigulė lova su patalynės dėže – puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems funkcionalumą. Dvigulė lova su patalynės dėže ypatingai praverčia tais atvejais, kai miegamajame ar namuose yra mažai erdvės, todėl reikia papildomos vietos patalynei, drabužiams ar kitiems daiktams laikyti.

Tačiau jei įsigijote dvigulę lovą su patalynės dėže ir namuose vis tiek trūksta vietos reikalingiems daiktams sudėlioti, NMF HOME siūlo dar vieną ne mažiau praktišką sprendimą – pastatomas patalynės dėžes arba kitaip – daiktadėžes. Daiktadėžėse galite sutalpinti patalynę, tekstilę, drabužius, batus ir kt. daiktus. Be to, stilinga patalynės dėžė gali tapti išskirtiniu miegamojo akcentu, o, esant poreikiui, ją galėsite lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą.