Dvaro interjeras namuose – per drąsu?

Kiekvienas asmuo turi savo svoki ir galima apsidžiaugti, kad dėl smulkmenų galimybės – kiekvienas gali gyventi tokiuose namuose, kokie jam labiausiai patinka. Kol vieni renkasi modernų stilių, kadangi jis dažniausiai yra minimalistinis, tad reikalauja mažiau priežiūros, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka klasika, kuri dažnai vadinama pasirinkimu, kuris niekada neišeina iš mados.

Kiek neįprastas pasirinkimas, kuris puikiai tinka ekstravagantiškiems asmenims yra dvaro interjeras, kuris gali būti kuriamas net ir mažos kvadratūros butuose. Svarbiausia žinoti kaip ir tuo pačiu palaikyti balansą, kadangi per daug – nėra gerai.

Klasikinis ar įmantrus?

Dvaro interjeras labai dažnai siejamas su klasika, kadangi daugelis pasirenkamų elementų atrodo geriausiai apibūdantis šį stilių. Tam tikra prasme tai yra tiesa, tačiau šiais laikais net ir dvaro interjeras gali atrodyti moderniai. Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus poreikių ir tuo pačiu akcentų, kurie bus komponuojami. Kol vieni nori ir siekia, kad būtų kuo daugiau klasikos bei elegancijos – tą ir gali turėti. O kiti nori kuo daugiau modernumo, kuris tarsi kvepia unikalumu.

Netinkamas pasirinkimas mažuose būstuose?

Taip pat gana dažnai galvojama, kad toks gana drąsus ir tuo pačiu gana unikalus interjeras yra tinkamas tik tokiu atveju, kai būstas yra labai didelis. Taip, jeigu komponuosite labai daug skoningų smulkmenų – tokiu atveju tikrai geresnis pasirinkimas yra didesnis būstas. Tačiau turint mažiau daiktų jis gali būti puikiai išpildomas ir mažame būste, tik tokiu atveju galbūt geriausia tartis su dizaineriais, kurie atliks stiliaus kūrimo darbus. Be patirties, paprasčiausiai, gana sunku.

Tamsios spalvos – nėra būtinybė

Dar vienas gana gajus mitas, kad dvaro interjeras dažniausiai yra tamsių spalvų. Galvojama kad ruda turi dominuoti, tačiau ir tai nėra visiškai teisinga. Svarbiausia yra tam tikrų akcentų derinimas, kuris padeda sukurti tokį interjerą, tačiau jis nebūtinai turi būti rudas ir nebūtinai turi būti labai klasikinės išvaizdos. Juk svarbiausia – žmogaus poreikiai, o derinant skirtingus stilius galima sukurti išties skoningą rezultatą. Ir tai gali būti modernus dvaro stilius.