Drėgmės surinkėjas: kaip išsirinkti? (II dalis)

Praėjusioje dalyje jau sužinojome, kokie yra svarbiausi akcentai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis drėgmės surinkėją.  Tai – prietaiso dizainas bei galingumas. Vis dėlto, tai dar tikrai ne visi veiksniai, kurie gali nulemti jūsų pasirinkimą. Kokie yra likusieji? Apie tai ir kalbėsime netrukus.

Pagal atsiskaitymo būdą

Jei jūsų namams ar ofisui yra reikalingas drėgmės surinkėjas, tokiu atveju belieka tik pridurti, kad nusprendę jį įsigyti, susidursite ir dar su keliomis galimybėmis, kurios yra susietos su atsiskaitymo būdu. Akcentuotina tai, jog šiuo metu prekyboje esantys drėgmės surinkėjai  gali  būti parduodami iš  karto atsiskaitant arba perkant išsimokėtinai. Antrasis atsiskaitymo būdas gali praversti tuo atveju, jei ruošiatės įsigyti ypač daug kainuojantį drėgmės surinkėją.

[Best_Wordpress_Gallery id=“6″ gal_title=“dregmes surinkejas“]

Na,  o pabaigai belieka tik pridurti ir dar keletą pastebėjimų, kurie  taip pat bus vertingi renkantis  tokio pobūdžio prietaisą. Vienas iš jų yra tas, jog drėgmės surinkėjai turi ir kitą pavadinimą – jie dar vadinami oro sausintuvai. Taigi, jei parduotuvėje besidairydami drėgmės surinkėjo išvysite  prietaisą, kuris bus įvardintas oro sausintuvu, atminkite, jog tai ne kas kita, kaip drėgmės surinkėjas.

Ne ką mažiau svarbesnis yra ir kitas akcentas: reikia  pabrėžti, jog nemaža dalis šių prietaisų esant labai žemai oro temperatūrai veikia prastai arba iš viso neveikia, todėl tuo atveju, jei drėgmės surinkėjas bus statomas rūsyje ar pusrūsyje, kur temperatūra yra labai žema,  nepamirškite apie tai informuoti pardavėjo – jis parinks tokį drėgmės surinkėją,  kuris yra pritaikytas veikti esant žemai temperatūrai.

Norite tokio drėgmės surinkėjo, kuris tarnautų labai ilgai? Tokiu atveju verta žinoti, jog ne visų tokio pobūdžio prietaisų tarnavimo laikas yra vienodas – paprastai drėgmės surinkėjai, dar vadinami oro sausintuvais, tarnauja nuo 3 iki 15 metų. Na, o koks bus tikslus prietaiso tarnavimo laikas, priklausys nuo modelio bei priežiūros. Taigi, įsigiję drėgmės surinkėją, būtinai pasiteiraukite, kaip jį tinkamai reikia prižiūrėti, ir, savaime suprantama, laikykitės šių rekomendacijų – tokiu atveju turėsite ilgai tarnaujantį drėgmės surinkėją.