Dovanų dėžučių dekoro būdai

Jeigu ieškote originalaus įpakavimo dovanai, kuri bus skirta mylimam žmogui – tokiu atveju dovanų dėžutės turi būti dekoruojamas pagal Jūsų poreikius ir tuo pačiu su Jūsų galimybėmis. Žinoma, kur kas paprasčiau yra įsigyti tokias, kurios yra jau papuoštos, tačiau dažniausiai minimaliai skyrus dėmesio bei laiko galima joms suteikti kur kas daugiau asmeniškumo.

Apie tai ir yra šis straipsnis.

Rinkitės geros kokybės dėžutes

Pirmiausia siūlome rasti dėžutes, kurios dažniausiai siūlomos internete. Tokiu atveju rasite ne tik patrauklumą, tačiau taip pat ir kokybės, kurios reikia kiekvienam. Siūlome Jums investuoti į brangiau kainuojančias tokiu atveju, jeigu tai gali garantuoti ir geresnę kokybę. Juk dažniausiai geresnis kartonas ir tuo pačiu kitos medžiagos leidžia džiaugtis ir geresniu rezultatu, kuris Jums tarnaus ilgiau. Tiksliau, kuris dovanos gavėjui leis vėliau dėžutėje laikyti smulkmenas ir taip prikelti ją antram gyvenimui.

Kurkite originalias korteles

Štai žmogaus darbo vaisius gali būti originalios kortelės, kuriose bus parašomas palinkėjimas. Dažniausiai tokios kortelės perkamos, tačiau galima jas pagaminti savomis rankomis. Paprasčiausiai ant kartono pieškite trafaretą, kuris labiausiai tinka prie dėžutės, kurią perkate. Vėliau kartono gabaliukas dažniausiai dekoruojamas įvairiais dažais. Vėlgi šiuo atveju svarbu derinti prie dėžutės, kad pavyktų išlaikyti stiliaus kompoziciją. Galiausiai su skoningu raišteliu pririškite kortelę prie dėžutės ir džiaukitės originaliu įpakavimu, kuris suteiks dovanai daugiau asmeniškumo.

Dėžutės užpildo galimybės

Galiausiai, dovanai kur kas daugiau patrauklumo suteikti gali ir pačios dėžutės užpildas. Siūlome rinktis konfeti, kuris suteiks dovanai kur kas daugiau žaismingumo. Vėlgi, jis gali būti įvairus. Galima pirkti arba galima daryti pačiam iš spalvoto popieriaus. Esame tikri, kad dovanos gavėjas liks nustebintas ne tik pačia dovana, tačiau taip pat ir įpakavimu, kuris iki mažiausių smulkmenų bus apgalvotas.

Miela dovana dažniausiai prasideda ir nuo mielo įpakavimo. Siūlome jį pirkti tik specializuotose prekybos vietose. Tai dažniausiai garantuoja ne tik kokybę, tačiau taip pat ir konsultacijas, kurios gali padėti rasti tai, ko ieškote.