Dantų protezavimas ir šiuolaikinės technologijos

Dantu protezavimas

Kaip bebūtų gaila, tačiau nemaža dalis žmonių nėra linkę pakankamai daug laiko ir pastangų skirti savo dantų priežiūrai. Tai reiškia, kad savo dantų ir bendra burnos būkle jie dažniausiai susirūpina tik tuomet, kai susiduria su rimtomis problemomis – karieso pažeistais dantimis, stomatitu ar netgi dantų praradimu. Pastaroji problema yra pakankamai dažna ir opi. Tai reiškia, kad šiomis dienomis daugybei pacientų yra reikalingos dantų protezavimo paslaugos. Ir nors iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad bėgant laikui ir tobulėjant technologijoms žmonės turėtų kaip įmanoma daugiau dėmesio pradėti skirti tinkamai dantų priežiūrai ir jų išsaugojimui, praktika rodo ką kitą. Žinoma, kita vertus, nereikėtų suprasti klaidingai. Situacija nėra tokia prasta. Netgi priešingai – technologine ir medicininių sprendimų prasme ji yra nepalyginti geresnė. Galima pasidžiaugti, kad lyginant su praėjusiu amžiumi, dabar dantų protezavimo paslaugomis besidomintys vartotojai turi kur kas daugiau efektyvių galimybių – tobulėjančios dantų protezavimo technologijos daro tikrus stebuklus.

Dėl minėtos priežasties nei vienas žmogus, kuris dėl vienokių ar kitokių priežasčių prarado vieną ar kelis dantis (jų praradimas anaiptol ne visuomet yra sąlygotas netinkamos dantų priežiūros), neturėtų baimintis ir šalintis dantų protezavimo galimybės. Šiandien tai yra labai pažangi ir efektyvi medicininė paslauga. Tuo tarpu, jei jūs iki šiol vadovavotės nuomone, kad dantų protezavimas vyksta lygiai taip pat kaip ir tarybiniais laikais – galime jus pradžiuginti! Dabartinė situacija neturi nieko bendro su anuometiniu laikotarpiu. Todėl visas baimes ir visus mitus reikėtų vyti šalin.

Jei neturite bent vieno danties (ir jis nėra protinis), jums tiesiog privalu kaip įmanoma greičiau išspręsti šią problemą. Net jei nemanote, kad tai yra didelė bėda, nepamirškite, kad ilgainiui atsiradusi ertmė gali neigiamai paveikti ir kitus dantis, t.y. jie gali pradėti slinkti, iškraipant ir jūsų sąkandį. Be to, nereikia pamiršti, kad bent vieno danties trūkumas gali neigiamai paveikti ir jūsų psichologinę būseną – tokiu atveju atsiranda labai didelis diskomfortas, o ką jau kalbėti ir apie sumažėjusį pasitikėjimą savimi. Taigi, jei norite vėl gyventi pilnavertį gyvenimą ir nesusidurti su papildomomis sveikatos problemomis, kurių sprendimui tektų skirti daug papildomo laiko, pastangų ir pinigų, nedelsdami turėtumėte kreiptis į profesionalius odontologus.

Jei baiminatės, kad dantų protezavimas bus labai skausmingas, taip pat galite nusiraminti – sparčiai tobulėjančios dantų protezavimo technologijos užtikrina, kad pacientai, kurie pasirenka dantų protezavimą, nejaustų jokio skausmo ir diskomforto. Dantų protezavimas įgyvendinamas labai sklandžiai ir sparčiai. Be to, labai svarbu atminti, kad šiuolaikiniai dantų protezai atrodo identiškai natūraliems dantims. Tai reiškia, kad atlikus dantų protezavimą galėsite būti tikri, jog aplinkiniai tikrai nepastebės, jog jūsų burnoje yra bent vienas nenatūralus dantis. Dantų protezų spalva, jų forma ir dydis yra pritaikomi atsižvelgiant į kitus burnoje esančius dantis.

Taigi, jei minėta dantų problema yra nesvetima ir jums, nepamirškite to, kas buvo paminėta. Šiuolaikinis dantų protezavimas įgyvendinamas labai profesionaliai ir kokybiškai. Jums nėra dėl ko baimintis ir pergyventi. Tereikia peržiūrėti šiuolaikinę odontologų ir dantų protezuotojų pasiūlą, pasirenkant tikrus ir savo darbą kuo puikiausiai išmanančius specialistus, turinčius ilgametę patirtį. Tuomet beliks apsilankyti pas pasirinktus odontologijos profesionalus ir išsiaiškinti visą tolimesnę eigą. Tai atlikus galėsite būti tikri, kad jūsų prarasti dantys bus tinkamai atkurti ir jūs vėl galėsite džiaugtis plačia ir spindinčia šypsena, nejaudami jokių papildomų kompleksų.