Burnos priežiūra turėtų būti tinkama ir reguliari

Burnos priežiūra

Ar pakankamai daug dėmesio skiriate savo burnos higienai? Ar valotės dantis bent du kartus per dieną ir kiekvienam valymui tenka bent kelios minutės? Ar naudojate dantų siūlą, ar kitas papildomas tarpdančių valymui skirtas priemones? Tai yra labai svarbūs klausimai, kurie turėtų būti aktualūs kiekvienam iš mūsų. Tinkama ir reguliari burnos priežiūra yra būtina, jei norime išvengti pernelyg dažno dantų karieso, dantų akmenų, periodontito ar kitų dantų ir burnos gleivinės problemų. VivusSanus rekomenduoja burnos higienisto paslaugomis pasinaudoti bent vieną ar du kartus per metus. Tiesą sakant, tą patį reikėtų padaryti ir kalbant apie savo odontologą.

Taigi, jei iki šiol odontologo ir burnos higienisto buvote linkę vengti ir pas juos apsilankydavote tik tuomet, kai padėtis tapdavo labai prasta, pats metas pakeisti tokius savo blogus įpročius. Turite suprasti, kad jei jūsų burnos priežiūra bus pakankamai prasta ir apleista, anksčiau ar vėliau galite susidurti su tokiomis dantų problemomis, kurių sprendimui teks pasitelkti net ir dantų rovimą. O tai taip pat turi didelių neigiamų padarinių. Todėl jokiu būdu nereikėtų delsti ir reguliarių vizitų vengti – nuo to priklauso jūsų sveikata ir estetinė dantų išvaizda.

Be to, galbūt ne kartą esate susidūrę su labai nemalonia situacija, kai jūsų dantenos yra paburkusios, paraudusios ir labai jautrios. Dažniausiai ši problema kyla dėl dantų akmenų, kuriuos būtina pašalinti, nes priešingu atveju tokie dantenų uždegimai gali tik dažnėti. Be abejo, jei susiduria su tokiomis problemomis, didelė tikimybė, kad kai kurie jūsų dantys taip pat yra pažeisti ir karieso, o tai reiškia, kad galite imti jausti prastą burnos kvapą ir įvairius dantų skausmus (ypač geriant šaltus arba karštus gėrimus). Ir tai tikrai nėra vieninteliai nemalonumai, su kuriais susiduriama tuomet, kai burnos priežiūrai nėra skiriama pakankamai dėmesio, todėl nėra ko abejoti, kad tai sukelia mums daug nepatogumų ir tiesiogiai nulemia prastesnę gyvenimo kokybę.

Taigi, jei matote, kad dabartinė jūsų burnos higiena yra prasta, pakeiskite tai ir pradėkite dažniau lankytis pas burnos higienistą bei odontologą.