Brokeriai sako: butai Panevėžyje yra labai paklausi prekė

Buto ar namo pirkimas yra kone didžiausias pirkinys  kiekvieno žmogaus gyvenime. Štai buto pardavimas – labai svarbus ir atsakingas sandoris. Daryti tą savarankiškai labai rizikinga, nes galite patirti daug nuostolių. Butai Panevėžyje – gana dažna užklausa nekilnojamo turto portaluose, tad brokerių, dirbančių šioje srityje, tikrai pakanka. Vistik, dera išsirinkti vieną sau tinkamiausią specialistą, jog buto pirkimo ar pardavimo procesas vyktų sklandžiai.

Kokie butai Panevėžyje yra patys paklausiausi?

Panevėžys yra penktasis miestas Lietuvoje pagal gyventojų skaičių, tad nekilnojamojo turto rinka čia gana aktyvi. Be abejonės, paklausiausi yra naujos statybos butai. Jeigu planuojate parduoti senesnį butą, brokeriai pataria nenusiminti. Jų paklausa taip pat nemenka. Tokiais atvejais labai padeda brokerio pagalba, nes jo patirtis leidžia pirkėjui pamatyti seno buto privalumus, kurie dažnai nematomi ir nevertinami vien dėl to, jog būstas jau senesnis.

Ekspertai pažymi, jog gana brangiai galima parduoti butą su išskirtiniu ir kokybišku įrengimu, taip pat jeigu būstas yra strategiškai puikioje vietoje. Šiek tiek pigiau parduosite butus su senu remontu, be balkonų, pirmame arba paskutiniame aukšte.

Kaip veikia bendradarbiavimas su brokeriu?

Dažnai žmonės sako, jog tiesiog nežino kaip ieškoti brokerio. Be abejonės, šiomis dienomis tai paprastai daroma internetu. Pradėkite nuo pirmos kompanijos, kurią jums pasiūlys google paieškos rezultatai. Toliau seka tokia eiga:

  • Jums tereikia susisiekti su brokerių kompanija. Tą galite padaryti paskambinę duotais telefonais arba parašę elektroninį laišką.
  • Atkreipkite dėmesį ar pirmoji konsultacija nemokama. Tokias paslaugas teikia didžioji dalis brokerių. Konsultacijos metu sužinosite apie pačius specialistus ir jų darbo sąlygas.
  • Sekantis žingsnis – jūsų turto vertinimas. Ši paslauga taip pat dažniausiai būna nemokama.
  • Tuomet bus sutartas jums patogus laikas, kada galima nufotografuoti turtą, parengti pardavimo planą ir skelbimus. Šiame etape brokeris padeda išryškinti  turto privalumus.
  • Galiausiai vyksta pardavimo procesas. Verta žinoti, jog NT brokeriai Panevėžyje turi nemažą klientų ratą, tad pardavimas gali užtrukti neilgai, jeigu pirkėjas randamas iš specialisto aplinkos. Šiuo metu brokeris atrinks motyvuotus pirkėjus ir padės išvengti įmanomų nesklandumų, kurie dažnai įvyksta bendraujant pirkėjui su pardavėju.
  • Įvykus sandoriui brokeris paruošia visus reikiamus dokumentus ir leidimus. Užtikrinamas saugus atsiskaitymas ir registracija pas notarą.