Barzdaskutės: į ką vertėtų atkreipti dėmesį prieš perkant?

barzdaskutesGrožio prietaisų skirtų tik vyrams yra nedaug. Vienas iš jų yra barzdaskutes, kurios yra nepamainomos pagalbininkės norint švariai, lygiai nuskusti barzdą ar ją suformuoti. Ankščiau šių prietaisų pasirinkimas buvo itin siauras, o šiuo metu, nuėję į specializuotas parduotuves jų galima rasti pilną lentyną. Asortimentas yra platus tiek kainos tiek tipo ir kokybės požiūriu.

Renkantis barzdaskutę svarbu yra žinoti savo odos tipą. Pagal tai galima nuspręsti, kokia barzdos skutimo mašinėlė yra tinkamiausia. Jei turite jautrią veido odą, rinktis reikėtų iš tokio modelio barzdaskučių, kurios turi kuo daugiau skutimosi judesių per minutę. Labiausiai tinka modelis, kuris gali padaryti ne mažiau kaip 8800 ar net daugiau apsisukimų per minutę. Nuo to, kaip dažnai barzdaskutės ašmenys sukasi, priklauso kaip staigiai jie išrauna plaukelius. Žinoma tai, kad kuo staigiau procesas vyksta, tuo oda yra mažiau dirginama.

Dar vienas dalykas, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį yra medžiaga iš kurios barzdaskutė yra pagaminta, be to, svarbu išgirsti pieš perkant ir kaip barzdaskutė veikia, ar dirba pakankamai tyliai. Patikrinkite ir barzdaskučių galvutes, kad jos nebūtų pažeistos. Pažeistos galvutės kenks jūsų odai, dirgins ją, galimi įpjovimai ar įdrėskimai.

Barzdaskutės ašmenys turi būti lengvai reguliuojami, nesunkiai pakeičiami ir derinami. Pats barzdos skutimosi įrenginys turi būti patogus, juk jį naudosite beveik kasdien. Parduotuvėje būtinai paimkite į rankas ir patikrinkite ar ji suformuota patogiai. Paprastai yra keletas skirtingų modelių, kuriu išlinkimai skirtingai tinka ir patinka vyrams.

Kaina taip pat svarbus faktorius lemiantis barzdaskučių pasirinkimą. Pirmiausiai akys mato išvaizdą, barzdaskučių spalvas, modelį, firmą, o po to eina kaina. Kaina priklauso ne tik nuo kokybės ar žinomos firmos vardo, bet ir nuo papildomų funkcijų. Šiuo metu, visi įrenginiai yra vis labiau tobulinami, štai barzdaskutės turi jau ir džiovinimo funkciją, ekraną, mikro-vibracijos ir lengvo įkrovimo funkciją.

Renkantis barzdaskutę rekomenduojama pirmiausiai ją apžiūrėti, o jei nuspręsite pirkti internetu, gerai perskaitykite ir palyginkite informaciją apie jas, tam, kad įsigytumėte tokią barzdos skutimosi mašinėlę, kuri atitiktų kainos ir kokybės santykį ir svarbiausia būtų nepamainomas įrenginys jums kiekvieną dieną.