Baidarių nuoma – nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens

baidariu nuomaBaidarių nuoma – puiki pramoga, priviliojanti daugybę poilsio gamtoje ištroškusių žmonių. Tačiau dauguma dvejoja, laukia „geresnių orų“ ir galiausiai nebespėja pasimėgauti plaukimu baidarėmis Lietuvos upėmis, mat su orais mūsų krašte būna visaip. Dvi savaitės gali būti idealiai gražios, saulėtos ir šiltos, o nuo penktadienio iki sekmadienio pakilti audra su perkūnais. Tokiu oru plaukimas baidarėmis pavojingas.

Mes Jums siūlome per ilgai nedelsti ir baidarių nuoma pradėti domėtis anksčiau – jau pavasarį. Ankstyvas pavasaris, kuomet gamtoje dar ir sniego netrūksta, labiau tinka ekstremalių pojūčių gerbėjams, tuomet ir upėse vandens daugiau, ir srovė didesnė, ir pavojų nemaža. Tuo tarpu gegužė – puikus laikas kiekvienam. Jau būna pakankamai šilta, tuo tarpu žmonių upėse ir jų pakrantėse – vos vienas kitas.

Pražiopsojus vasaros karščius nusiminti irgi nereikia – bobų vasara puikus laikas pasiplaukiojimui. Tuo metu ja nebėra taip karšta, tačiau gryname ore tikrai gera ir malonu. Siūlomi lengvesni, mažiau rizikos sukeliantys plaukimo maršrutai, puikiai tinka populiarieji maršrutai Molėtų, Ignalinos, Švenčionių rajonuose – baidarių nuoma Aukštaitijoje vasaros metu tikrai labai apkrauta, o štai rudenėjant ar pavasarį (netgi ir pirmosiomis vasaros savaitėmis) žmonių čia gana mažai. Pamėginkite – tai puikus pasirinkimas.

Nepriklausomai nuo pasirinktos vietos plaukimui baidarėmis ar metų laiko – tai pramoga, kurią rekomenduoja dauguma. Viso to paslaptis labai paprasta: nebrangu, nereikia daug laiko (pakanka tam skirti dieną ar net pusdienį, jei plaukiate netoli savo gyvenamos vietos), puikiai atsipalaiduojama ir gaunama pakankama dozė šviežio oro, naujų minčių.

Dvejojate? Negalite nuspręsti ar baidarių nuoma tikrai tinka Jums? Ji tenka beveik visiems, tad skirkite savo dieną, kelioliką eurų ir pasimėgaukite plaukimu dviese ar su būriu draugu, „pasitikrinkite“ ar tai Jums ir ateityje žinosite, verta dėmesio baidarių nuoma vasarą, pavasarį ar rudenį, ar visgi tai ne Jums skirta laisvalaikio praleidimo forma. Nepabandę nežinosite, o pabandyti tikrai nėra labai sunku, išsinuomoti baidarę tai ne į kitą pasaulio kraštą nuvykti ar brangią įrangą susipirkti.