Automobilių nuoma Vilniuje: nepriekaištingas aptarnavimas

Svečiuojatės Lietuvoje? Aktualu išsinuomoti automobilį vos tik nusileidus bet kuriame šalies oro uoste? Automobilių nuoma Vilniuje iš „SIXT“ kompanijos gali įgyvendinti šiuos planus visu 100 procentu, nes tokia galimybė jau siūloma visose Lietuvoje veikiančiuose oro uostuose.

Kaip didžiausia  bei geriausia automobilių nuomos bendrovių Vokietijoje įvardijama „SIXT“ gali garantuoti palankiausią kainos pasiūlymą bet kuriam savo klientui. „SIXT“ kompanija gali pasiūlyti nepriekaištingą klientų aptarnavimą kitaip nei kai kurios kitos šios rinkos dalyvės. Be to, čia niekada nebūna jokio kredito kortelės apmokestinimo. Automobilių nuoma šioje kompanijoje – ypač greit ir kokybiškai suteikiama paslauga.

Dar vienas ypatingas šios kompanijos išskirtinis bruožas – galimybė nemokamai keisti rezervacijos laiką ar ją visiškai atšaukti. Taip yra todėl, kadangi  automobilių nuoma Vilniuje apmokama tik atvykus atsiimti automobilio. Šioje kompanijoje niekada nebūna paslėptų mokesčių. Automobilių nuoma čia palieka tik pačius geriausius įspūdžius ir reiškia visiškai patenkintus lūkesčius bei įgyvendintus troškimus. Norisi greitai pasiekti Trakų pilį, romantiškai pavakaroti iki paryčių Kernavėje? Su automobilių nuoma šie norai gali būti ypatingai greitai ir be jokių sunkumų įgyvendinti.

Kaupkite mylias

Minėtos kompanijos klientai turi galimybes pasinaudoti ir kitais privalumais, tarkim, kad ir veikiančia „Miles & More“, programa, kuri leidžia užsidirbti premijines mylias bet kurioje  šalyje, kur yra veikiančių kompanijos filialų. Uždirbtos mylios prilyginamos pinigams, nes jomis galima atsiskaityti. Kitaip sakant, lojalūs klientai visada pajus ką reiškia ištikimybė vienai pasirinktai kompanijai. Kas dar gali būti geriau?

Pasirinkus „SIXT“ kompanija klientams nereikės riboti ne tik kilometražo, bet ir laiko, nes automobilį galima grąžinti kada tik panorėjus – bet kuriuo paros metu, bet kuriame veikiančiame kompanijos filiale. To dažniausia nesuteikia visos kitos Lietuvoje veikiančios įmonės.

Naujus automobilius mėgstantys klientai čia visada ras iš ko išsirinkti, nes čia vidutiniškas siūlomų automobilių amžius – 3 metai. Asortimente – patys įvairiausi automobiliai: sportiniai, ypatingai ekonomiški, visureigiai, automobiliai su automatine ar mechanine pavarų dėže ir panašiai.