Automobilių nuoma Klaipėdoje

Auto nuoma – tai itin patraukli galimybė pigiai ir greitai išsinuomoti automobilį, kuris atitiktų visus jūsų lūkesčius. Automobilių nuomos paslauga pravers tiems, kuriems visai netikėtai sugedo automobilis, automobilio neturi ar tiesiog nori išbandyti kitos markės automobilį. Auto nuoma Klaipėdoje – tai taip pat puikus būdas susipažinti su apylinkėmis mėgstantiems keliauti, tačiau neturintiems savo nuosavo automobilio.

Automobilius nuomojančios įmonės, sudaro palankias sąlygas savo klientams ne tik greitai, bet ir už prieinamą kainą išsinuomoti automobilį neribotam laikotarpiui. Automobilį galima rezervuoti internetu, taip ne tik greičiau, bet ir patogiau, kadangi rezervuoti galėsite iš anksto. Auto nuoma Klaipėdoje pernelyg neištuštins Jūsų piniginės – nuomos kaina parai prasideda vos nuo  10 eurų ar net mažiau. Tiesa, automobilių nuomos kaina priklausys tik nuo jūsų poreikių ir lūkesčių.

Privalu, kad pasikeitus jūsų planams, galėsite nemokamai ir greitai pakeisti rezervacijos datą, atsiėmimo vietą, pasirinkti kitą automobilį ar visai atšaukti rezervaciją.

Kiekvienas nuomojamas automobilis yra draustas, tačiau įmonės siūlo ir papildomą draudimą, kuris apsaugos nuo bet kokių nesklandumų įvykus gedimui, avarijai kelyje ar nuo vagystės.

Dar prieš dešimtmetį daugelis nesusimąstydavo apie automobilių nuomos paslaugas, tačiau šiandien ši paslauga darosi vis įprastesnė. Auto nuoma yra naudinga ne tik keliaujant užmiestyje ar užsienyje, tačiau atsiradus nenumatytiems reikalams mieste. Didžiulis privalumas – automobilį galite išsinuomoti be kokiam laikotarpiui – kelioms valandoms ar net keliems mėnesiams.

Užsukę į internetinę svetainę pastebėsite, kad galite išsinuomoti įvairiausių markių bei klasių automobilius, kurie yra tinkami tiek verslo reikalams, tiek šventėms. Dažnu atveju, automobilių nuoma pasitarnauja persikraustymo reikmėms. Taigi, nuomos įmonė Jums pasiūlys itin platų automobilių modelių pasirinkimą, kuris užtikrins, kad kiekvienas klientas rastų visus

Verta žinoti, kad kuo ilgesniam laikotarpiui nuomositės automobilį, tuo nuomos pasiūlymai bus palankesni Jums. Privalu, kad iškilus bet kokiems klausimams, galėsite kreiptis į aptarnavimo centre dirbančius darbuotojus. Profesionalų pagalba padės išspręsti net kokius iškilusius klausymus, pakeis rezervacijos datą, automobilį, apdraus ir t.t.

Tiesa, prieš rezervuojant automobilį, būtina labai atidžiai išnagrinėti automobilių nuomos sąlygas. Būtina atidžiai peržiūrėti taikomus amžiaus apribojimus, maksimalų automobilio greitį ir kitas svarbias detales. Nepamirškite su savimi turėti pagrindinių asmens dokumentų – paso bei vairuotojo pažymėjimo.

Prieš sprendžiant kokio automobilio Jums reikės, įvertinkite kelis svarbiausius kriterijus – kur ketinate automobilį naudoti, kaip ilgai ir kelių asmenų kompanijoje važiuosite. Jeigu patiems apsispręsti gan sudėtinga, Jums padės konsultuojantys darbuotojai.