Auksinės grandinėlės, kurias mielai nešioja tiek vyrai, tiek ir moterys

Papuošalų gausybėje nėra lengva surasti tą, kuris tikrai sužavėtų ir akimirksniu patrauktų dėmesį. Kartais tenka nemažai ieškoti, pamėginti ir atrasti būtent tai, ko ilgai ieškote. Papuošalų, skirtų moterims, pasiūla yra didžiulė. Nežinia, ar tai susiję su tuo, kad jos daug mieliau renkasi blizgučius bei ieško netradicinių stiliaus variantų ir vis stengiasi surasti savo, ar todėl, kad rinka taip susiklostė, jog pagrindiniu papuošalų nešiotoju tampa dailiosios lyties atstovės. Gerai, kad šiuolaikiniai vyrai taip pat nepamiršta pasitempti, atrodyti kuo originaliau bei ieško išskirtinumo.

Dabar nebėra išlikę aiškių ribų, kas tinka moterims, o kas – vyrams. Daugeliu atvejų esame suvienodėję ir norime universalių sprendimų. Būna ir taip, jog moterys mieliau apsiperka vyrų skyriuje, o vyrai perima moterims siūlomus stiliaus sprendimus. Kartais tai yra labai patogu ir universalu, bet kad ir kaip bebūtų, kiekvienas esame individualus ir norime konkrečiai mums pritaikytų sprendimų. Tokiais atvejais geriausias pasirinkimas būtų individualūs užsakymai ir rankų darbo gaminiai. Tai galioja ir papuošalams. Vieniems svarbu, kad vestuviniai žiedai būtų vienetiniai, kitiems reikalingos originalios ir išskirtinio dizaino auksinės grandinėlės, apyrankės ar pakabukai, sąsagos.

Auksas, kaip metalas, tinkamas nešioti tiek vyrams, tiek ir moterims. Dažniausiai, kas skiriasi renkantis vyrui ar moteriai skirtą grandinėlę – tai pynimo būdas. Daugeliu atvejų vyrai nori masyvesnių sprendimų ir arčiau kaklo, t.y. trumpesnių, papuošalų. Auksinės grandinėlės skirtingai krenta ant vyro ir moters kaklo. Taip pat įtakos turi ir kūno sudėjimas, veido forma, ūgis ir pan.

Reikia sutikti, kad moterys mieliau perka tokias grandinėles, kurios yra subtilesnio dizaino, smulkesnio pynimo. Rinkoje įvardinami tokie auksinės grandinėlės pynimo būdai kaip: „Bismarko“, „Šarvinė“ ir „Inkarinė“. Kiekvienas pasirinkimas yra unikalus ir gali būti nešiojamas tiek dailiosios lyties atstovių, tiek ir vyrų.

Geras pasirinkimas ir poroms skirti papuošalai, kurie yra analogiško dizaino. Taip galite pasirinkti panašaus ar net analogiško stiliaus sprendimus bei visą aprangos eilutę. Galbūt tai gali būti puiki Kalėdų ar draugystės / vestuvių dovana mylimajam ar brangiai moteriai? Tokio tipo dovanos tikrai suartina ir jos gavėjas liks maloniai nustebintas bei pamalonintas.