Apleista buhalterinė apskaita: kokia šios rūšies buhalteriniu paslaugu kaina?

Įprastai buhalterinė apskaita įmonėje, priklausomai nuo darbų pobūdžio, turėtų būti tvarkoma reguliariai. Tiesa, ne paslaptis, jog teorija labai dažnai prasilenkia su praktika. Tik pradėjus belstis grėsmingoms institucijoms (VMI – vienas tokių pavyzdžių), ne vienos įmonės vadovas susiima už galvos ir pradeda galvoti, kaip išeiti iš susiklosčiusios situacijos patiriant kuo švelnesnes pasekmės. Profesionalūs buhalteriai ir jų teikiama apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymo paslauga šiuo atveju yra vienintelė racionali išeitis. Aišku, tokiu atveju buhalteriniu paslaugu kaina natūraliai išauga.

Apleistos buhalterijos tvarkymas: kas tai yra?

Paprastai kalbant, tai – darbai, kurie jau turėjo būti kažkada atlikti, tačiau dėl tam tikrų priežasčių buvo užvilkinti. Tokia situacija neretai susiklosto vadovybei nusprendus pataupyti ir su  „skaičiukais“ susidoroti savo jėgomis. Jei vadovas ar kas nors kitas iš įmonės darbuotojų, formaliai neatliekantis buhalterio pareigų, turi reikiamų žinių šioje srityje, geba naudotis atitinkamos buhalterinės apskaitos programomis, yra atidus ir atsakingas, tikėtina, jog su minėta užduotimi susidoroti gali. Visgi labai dažnai pasitaiko, jog kažkas pamirštama, atidedama, nepadaroma iki galo ar tiesiog naiviai tikimasi, jog vieno ar kito „popieriuko“ tiesiog neprireiks. Deja, realybė yra kitokia. Visi buhalterinės apskaitos duomenys yra svarbūs ir anksčiau ar vėliau tampa reikalingi. Kaip minėta, susidoroti su šia problemine situacija gali padėti buhalterinės apskaitos įmonės, siūlančios apleistos buhalterijos tvarkymo paslaugą.

Kiek kainuos apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas?

Buhalteriniu paslaugu kaina, patikint šią funkciją specializuotoms įmonėms, o ne pastovų etatą turinčiam darbuotojui, priklauso nuo konkrečiai atlikto darbo, o ne laiko, praleisto prie kompiuterio. Ne išimtis ir apleistos buhalterijos tvarkymas. Savaime suprantama, jog už šią paslaugą, pareikalaujančią itin didelio kruopštumo dėliojant taškus ant „i“, piniginę tenka atverti plačiau nei perkant standartinį buhalterinės apskaitos paslaugų paketą. Už klaidas tenka mokėti ir belieka džiaugtis, jog su kažkada kažkieno neatliktais darbais profesionalai sugeba tinkamai susitvarkyti, užbėgant už akių galimoms pasekmėms.

Į klausimą, kiek konkrečiai kainuos apleistos buhalterijos tvarkymas, tiksliausiai atsakys konkrečios bendrovės atstovas. Tiesiog suraskite keleto bendrovių kontaktus internete, pasidomėkite už įvairių paslaugų atlikimą pateiktais įkainiais (pamatysite, jog pastarieji, priklausomai nuo paslaugos teikėjo, gali gerokai skirtis) ir kreipkitės tiesiogiai su savo užklausa. Savaime suprantama, jog buhalteriniu paslaugu kaina priklauso nuo fakto, kiek laiko buhalterinė apskaita buvo netvarkyta, kokios apimties ir kiek laiko užimsiantis darbas laukia ir panašiai. Aišku viena: kuo ilgiau delsite, tuo didesnę kainą už apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymą teks mokėti.

Manote, jog pro akis praleisti ar „pamiršti“ buhalterinės apskaitos darbai padės sutaupyti? Pats metas keisti savo požiūrį! Visi buhalterinės apskaitos dokumentai privalo būti sutvarkyti laiku, priešingu atveju gresia kur kas didesnės išlaidos ar rimtesni nemalonumai.

https://jugma.lt/buhalteriniu-paslaugu-kaina