5 stiliaus paslaptys, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris

Moteriska striuke

Grožio ir stiliaus paslapčių vaikosi bene kiekviena iš mūsų. Tačiau tikrai ne kiekvienai pavyksta jas atrasti ar atrastas tinkamai pritaikyti formuojant savo išskirtinį asmeninį stilių. Todėl jei ir jums labai dažnai iškyla įvairių sunkumų kuriant savo unikalų įvaizdį, šie keli patarimai turėtų kuo puikiausiai pasitarnauti.

Pirkite drabužius, kurie nėra reiklūs

Lygintuvas? Koks lygintuvas? Skamba taip, lyg jūs būtumėte investavusios į drabužius, kurie reikalauja nemenkų pastangų. Tačiau šiandien daugybė drabužių gamintojų siūlo įsigyti drabužius, kurių nė nereikia lyginti, o tai reiškia, kad pasinaudojusios džiovykle, galite nieko nelaukusios juos užsidėti. Todėl jei nenorite, kad jūsų kasdienis stiliaus formavimas taptų kančia, investuokite į tai, kas nereikalauja daugybės jūsų laiko ir pastangų.

Suformuokite greito makiažo rutiną

Makiažas nėra paprasta užduotis, tačiau jei jūs sistemingai treniruositės ir mokysitės, ilgainiui jums turėtų pavykti savo makiažą pasidaryti per 15 minučių ar netgi per trumpesnį laiko tarpą. Sutikite, yra daugybė dienų, kuomet prabudusios mes jaučiamės labai vangiai ir nė nenorime pajudėti, tačiau kasdieniai darbai ir rūpesčiai mus verčia judėti į priekį, todėl jei turime nedaug laiko, tokia greita kasdienė makiažo rutina gerokai paspartina visus mūsų įvaizdžio klausimus.

Turėkite klasikinių drabužių

Kai kurie stiliaus specialistai tai vadina drabužių spintos kapsule. Tokiu terminu yra bandoma apibūdinti drabužių spintą, kurioje visuomet yra daugybė klasikinių drabužių, kuriuos galima labai lengvai suderinti tarpusavyje, suformuojant savo puikų įvaizdį. Todėl visuomet yra patariama pradėti „kolekcionuoti“ tokias stiliaus detales. Juoda odinė moteriška striukė, per liemenį diržu surišamas švarkelis, platesni džinsai, tamsesnių atspalvių paltas ar šilkinė glaustinukė. Žinodamos, kad jūsų drabužių spintoje visuomet yra tokios stiliaus detalės, galėsite lengviau pasirūpinti ir savo kasdieniu įvaizdžiu.

Turėkite bent vieną drabužį, kuris jums padeda jaustis „prabangiai“

Ir šiuo atveju tikrai neturime galvoje, kad jūs turite turėti labai brangius drabužius. Drabužis, kuris jums leidžia jaustis labai „prabangiai“, gali būti visiškai pigus. Svarbiausia yra tai, kad toks drabužis jums suteiktų daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir leistų jaustis laisvai. Todėl pagalvokite, ar jūsų dabartinėje drabužių spintoje yra bent viena tokią „galią“ turinti stiliaus detalė. Jei ne, tuomet dabar būtų pats metas imtis veiksmų ir išspręsti šį svarbų klausimą. Be to, nepamirškite, kad net ir labai pigūs bei paprasti drabužiai kartais gali įgauti neįtikėtinai puikią išvaizdą, jei kartu yra suderinami su tinkamais aksesuarais.

Mokykitės taisyklingos laikysenos

Kai gatvėje jūs pastebite labai gražią ir stilingą moterį, kuri tiesiog spinduliuoja teigiama energija, pasistenkite įvertinti ne tik tai, ką ji dėvi, tačiau ir tai, kokia yra jos laikysena ir eisena. Įprastai tokiais atvejais paslaptis slypi ne tik jos stiliaus detalėse, tačiau ir jos pasitikėjime savimi bei laikysenoje. Todėl jei jūs pastebite, kad pakankamai dažnai vaikštote susikūprinusios, palinkusios į priekį ar apskritai nė negalėtumėte savo eisenai pritaikyti nei vieno teigiamo apibūdinimo, pats metas tai pakeisti. Visuomet stenkitės kontroliuoti savo laikyseną ir vaikščiokite išsitiesusios. Tai ne tik padės jums atrodyti puikiai, tačiau taip pat labai tiesiogiai prisidės prie jūsų geresnės savijautos ir fizinės formos, nes taisyklinga nuolatinė laikysena kartu stiprina ir mūsų raumenis. Praktikuotis vaikščioti taisyklingai ir išlaikyti tinkamą laikyseną visuomet galite pradėti ir prieš savo veidrodį.