5 praktiškos idėjos ką padovanoti per krikštynas

dovanos krikstynomsKrikštynos ypatinga ir jautri šventė ne tik vaikučio tėvams, tačiau ir visiems artimiesiems. Žinoma ir lengvas galvos skausmas galvojant ką gi čia padovanojus krikštukui. Kažką gražaus ir brangaus, ką reikėtų saugoti iki pilnametystės ar kažką praktiško, kas palengvintų tėvų dalią auginant mažylį? Jei mintyse jau apsistojote ties praktiška dovana, tuomet turime jums penkias laiko patikrintas idėjas. Šios dovanos krikštynoms bus įvertintos teigiamai visose šeimose.

Sauskelnių „tortas“. Sauskelnės yra vienas iš tų dalykų, kurie naudojasi greičiau, jei laikrodyje sukasi rodyklė. Čia buvo – čia jau nebėr. Todėl papildoma pakuotė ar kelios sauskelnių tikrai nepakenks. Išsiaiškinkite kokias sauskelnes nešioja mažylis ir ir nupirkite kelias pakuotes. Iš jų suformuokite keliaaukštį „tortą“, kurį gausiai apriškite kaspinais – atrodys kaip tikrai įspūdingas ir dailus tortas, kuriuos džiaugsis tėveliai.

Pasakų knygos. Augančiam vaikeliui įdomu tyrinėti pasaulį. Vienas iš būdų tai daryti – pasakų knygos. Ryškūs paveikslėliai, interaktyvios užduotys, „kalbančios“ knygos – visa tai lavina vaiko klausą, reakciją bei plečia pasaulio suvokimą. Todėl kelios skirtingos knygelės tinkančios konkrečiai amžiaus grupei tikrai bus puiki krikštynų dovana.

Dideli vaikiški žaislai. Vaikai mėgsta didelius žaislus – besisupantis arkliukas, vaiko ūgio lėlė, mašinėlė, triratukas, paspirtukas, supynės. Tačiau visų tėveliai tikrai nepajėgūs nupirkti. Dėl to tokios didelės dovanos yra išties vertinamos. O ir vaikutis jomis ilgai naudojasi.

Vaikiška patalynė. Dar viena praktiška ir vertinga dovana. Patalynės visuomet reikia, tad pledas, antklodė iš, sakykim, lamų ar kupranugarių vilnos, ir kokybiškos medvilnės pasiūti užvalkalai bus tikrai įvertinti ir tarnaus iki vaikas užaugs.

Graviruoti prabangūs daiktai. Ieškantys idėjos krikštynoms dažnai atsigręžia ir į sidabrinius įrankius, pakabukus ar papuošalus. Tokie daiktai turi vertę, o išgraviruotas vardas paverčia dovaną itin asmenine. Jei nenorima imti tauriųjų metalų, galima padovanoti ir ką nors paprastesnio. Pavyzdžiui, brendžio butelį pagamintą berniuko gimimo metais, su išgraviruotu sveikinimu ir palinkėjimu atidaryti per savo 18-ąjį gyvenimą.

Praktiškos dovanos visuomet vertinamos, todėl nepasisprendžiantys ką dovanoti, visuomet galite peržvelgti šį sąrašą.