5 patarimai, kurie padės tinkamai supakuoti siuntą

Jeigu norite nustebinti mylimą žmogų, kuris gyvena kitame mieste arba kitoje šalyje – siūlome Jums nusiųsti siuntinį, kuriame bus pačios geriausios mintys bei emocijos. Žinoma, daiktų pavidalu, tačiau ir tai yra magija, kuri nereikalauja daug smulkmeniškumo. Svarbiausia – geros emocijos, kurios yra siunčiamos.

Tiesa, kad ir kaip toli yra mylimas žmogus – nusiųsti jam siuntinį nebus sunku, kadangi šiuo metu kurjeriai dirba visame pasaulyje.

Pirmiausia reikia tinkamai supakuoti siuntą, kad ji atlaikytų net ir sudėtingas oro bei gabenimo sąlygas. Žemiau pateiksime kelis patarimus, kurie turėtų padėti Jums tvirtai paruošti siuntą.

  1. Pirmiausia reikia gerų, specialiai tam skirtų pakavimo priemonių. Kai kurie naudoja rastas namuose, kurių paskirtis nėra tokia. Deja, dažniausiai įpakavus siuntą į laikraštį ir apklijavus lipnia juosta nesulauksite tokio patvarumo, kaip investavus į geros kokybės dėžę.
  2. Jeigu siuntinyje yra daiktų, kurie dūžta, žinoma, svarbu, kad jie būtų taip pat tinkamai supakuoti. Tam geriausiai tinka burbulinė plėvelė. Nepagailėkite jos. Ji gali padėti Jūsų daiktui saugiai pasiekti tikslą.
  3. Taip pat reikia žiūrėti, kad siuntoje nebūtų per didelis daiktų kiekis. Kai kure galvoja, kad jau geriau daugiau daiktų, kadangi tuomet jie liesis vieni su kitais ir taip siuntos turinys bus standesnis. Tikrai ne. Reikia erdvės ir reikia, kad kiekvienas daiktas būtų tinkamai paruoštas galimam siuntos mėtymui.
  4. Visada gerai ant dėžės yra nurodyto  kas yra viduje. Žinoma, ne smulkmeniškai, tačiau bent jau abstrakčiai. Tai turėtų padėti kurjeriui atsakingiau elgtis su siunta, kadangi jis žinos, kad ji, pavyzdžiui, gali dūžti.
  5. Svarbu ne tik tai – kaip supakuota siunta, tačiau taip pat ir kaip tiksliai ir aiškiai ant jos yra parašyta – kam ji turi būti duodama. Kai kurie rašo ranka ir ne rašytinėmis raidėmis. Kurjeriui gali būti sunku suprasti – kas yra adresatas. Nors tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau tikrai labai svarbi.

Šie paprasti patarimai padės Jūsų siuntai saugiai pasiekti tikslą. Pakavimo priemones ir vokus dabar galima įsigyti ir internetu – vokucentras.lt el. parduotuvėje.