5 dalykai, kuriuos būtina apsvarstyti jeigu domina naujos komercinės patalpos Vilniuje

Kartais manoma, kad naujos komercinės patalpos Vilniuje automatiškai reiškia sėkmę be išlygų. Specialistų teigimu, dažnai dideli, kosmopolitiški miestai, tokie kaip Vilnius, gali atrodyti kaip vieta pradėti naują verslą, beveik nepriklausomai nuo jo specialybės. Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad galite tiesiog pasirinkti savo asmeninį mėgstamą miestą ir jį palikti.

 Tiesa, savo verslo bazei pasirinkti didelio gyventojų skaičiaus miestą gali būti labai naudinga. Vis dėlto turėtumėte patys atlikti tam tikrus parengiamuosius darbus, kad įsitikintumėte, jog Jūsų sprendimas pasiteisins.

 Ar yra pakankamai verslo galimybių vietoje?

Jei tame mieste kursite visiškai naują verslą, o ne perkelsite esamą, turėtumėte atidžiai įvertinti, kokios verslo rūšys ten būtų perspektyvios. Pavyzdžiui, mokamas tinklaraštis turi savo privalumų, kai yra daug vietinių restoranų, parduotuvių ir daugiau apie ką rašyti. Naujos komercinės patalpos Vilniuje tikrai gali būti gera išeitis.

 Ar turėsite prieigą prie jums reikalingų išteklių?

Mažame miestelyje ar mieste gali būti sunku pradėti verslą, kuris yra perspektyvus vien dėl vietinių išteklių. Tačiau praktika rodo, kad dideli miestai gali turėti daug daugiau išteklių, pavyzdžiui, investicinių grupių ir rizikos kapitalo fondų.

Nors dėl interneto vietinių šaltinių aktualumas pamažu sumažėjo, tiesiog fizinis buvimas arti tų išteklių ir naujos komercinės patalpos Vilniuje gali suteikti jums esminį pranašumą.

Ar pakanka vietinių talentų?

Natūralu, kad gausūs miestai dažnai tokie ir lieka – gausūs – dėl didžiulės jų siūlomų galimybių įvairovės, galimybių, kurios mažesnių gyvenviečių gyventojams gali pasirodyti neįmanomos.

Visa tai gali būti gera jūsų verslui, nes galėsite mėgautis didesniu talentų būriu, iš kurio galėsite rinktis kitus darbuotojus. Naujos komercinės patalpos Vilniuje yra ypač patogu, nes dideliuose miestuose paprastai yra daugybė universitetų, o tai reiškia, kad patikima talentų pasiūla gali nuolat atsirasti.

 Ar jūsų darbuotojams čia bus gera gyvenimo kokybė?

Gyvenimo kokybė yra daugiau nei tik tai, ar jūsų darbuotojams patiks turėti įvairius teatrus ir muziejus, kurie yra patrauklūs, kad ir kokie būtų vietiniai lankytini objektai. Negalite pamiršti smulkmenų, pavyzdžiui, kaip lengvai jūsų darbuotojai gali patekti į darbą, kaip nurodoma šiame Inc. straipsnyje.

Tam tikra biuro patalpa jums gali atrodyti patogi, galbūt dėl mažų nuomos mokesčių ar patogių parkavimo vietų netoliese, bet jūs taip pat turite matyti viską iš savo darbuotojų požiūrio.