3 naudingi patarimai, įrengiant svetainę mažame bute

Miegamojo lovos

Gyvenate mažame bute ir vis tiek norite bent vieną jo erdvę paversti jaukiu kambariu, skirtu leisti laisvalaikį, priimti draugus? Tai įmanoma. Tinkamai parinkti svetainės baldai ir protingas turimos erdvės išnaudojimas padės jums gauti norimus rezultatus. Kaip bebūtų, niekuomet nepamirškite, kad jūs turėtumėte tinkamai pasirūpinti ir savo miegamojo kambario interjero sukūrimu, todėl jums vertėtų daug dėmesio skirti ir miegamojo lovos pasirinkimui.

  1. Baldai. Paprastų, tačiau originalių baldų parinkimas nukreips dėmesį nuo mažos erdvės ir prikaustys bet kurio svečio akį. Būtent todėl nepagailėkite laiko apmąstymams, kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių svetainė ir skirkite laiko baldų paieškoms. Bene pagrindinis akcentas, apibūdinantis puikią svetainę – patogi ir graži sofa. Ji ne tik kantriai lauks jūsų, grįžtančių po sunkios darbo dienos ir norinčių ištiesti kojas prieš televizorių, bet ir taps puikia poilsio vieta draugų susibūrimo metu. Pliusas tas, kad užsivakarojusius draugus galėsite pakviesti nakvynei ir paguldyti ant tos pačios sofos. Taip pat, itin svarbus ir tinkamos sekcijos parinkimas. Joje laikysite ir vertingiausius savo indų rinkinius ar ypatingai progai skirtą konjako butelį, ir mielas smulkmenas, suvenyrus iš aplankytų valstybių, kuriems paprastai pritrūksta vietos. Na, ir paskutinis baldas, kurį turėtumėte įsigyti – patogus stalas. Ant jo sukrausite dienos laikraščius ir žurnalus, kuriuos labiausiai mėgstate. Šis baldas pravers ir tada, kai sulauksite svečių ir norėsite juos pavaišinti – saldumynams ir kavai sudėti šis baldas tiesiog nepakeičiamas. Jūsų pasirinktas stalas turėtų derėti tiek su sofa, tiek su sekcija tam, kad būtų išlaikytas vientisumo įspūdis, tarsi apjungiantis visą kambarį į tvarkingą visumą – taip kambarys atrodys ir tvarkingas, ir originalus.
  2. Šviesa. Pagalvokite, kuri erdvė malonesnė nusiraminimui, poilsiui – tamsi ir nyki, ar šiltų spalvų, šviesi patalpa? Nors nuomonių tiek pat, kiek žmonių, bet, ko gero, daugumai priimtinesnis antrasis variantas. Būtent taip įrengę savo svetainę padarysite ją patraukliausia savo būsto vieta, iš kurios nenorėsite išeiti. Tam, kad pasiektumėte šį rezultatą, pagalvokite apie langus. Juos dengdami ilgomis, grindis siekiančiomis užuolaidomis tik dar labiau sumažinsite svetainės erdvę, o užvėrę užuolaidas nakčiai tarsi patalpinsite save į mažą tamsią dėžutę. Vietoj to geriau pasirinkti žaliuzes ar roletus – taip ne tik nereikės užsiimti bereikalingu skalbimu, bet ir būsite tikri, jog kambarys nuolat bus pilnas šviesos, kuri optiškai padidins erdvę.
  3. Sienos. Baldai įrengti, kambarys šviesus, tačiau kažko trūksta? Svetainė turi reprezentuoti buto šeimininkų stilių ir pomėgius. Kad tai padarytumėte, pagalvokite apie viską. Šiuo atveju vertėtų nepamiršti išnaudoti ir kambario sienų. Kodėl gi ant jų nepakabinus mėgstamiausio paveikslo ar bent kelių šeimos nuotraukų? Pasirinkite tai, kas labiausiai atspindi jūsų asmeninį skonį ir tai, ką norėtumėte, jog svečiai galvotų apie jus. Tai jūsų proga papasakoti visiems apie savo keliones ar pomėgį siuvinėti – kabinkite ant sienų geriausius savo darbus ir prisiminimus. Tokie akcentai suteiks kambariui gyvumo, kuris neleis koncentruotis į nedidelę erdvę.

Taigi, net ir mažas būstas nėra kliūtis puikiai svetainei įsirengti. Tereikia apgalvoti įvairias smulkmenas ir turėsite kambarį, kuris džiugins ne tik jus, bet ir vis dažniau apsilankančius svečius.