10 patarimų, padėsiančių pasinaudoti paskola automobiliui

paskola automboiliuiDerybos dėl jums patinkančio automobilio kainos yra tik pusė darbo. Jei transporto priemonę planuojate įsigyti pasinaudoję paskola automobiliui, taip pat ne ką mažiau dėmesio turite skirti palankiausio paskolos varianto pasirinkimui.

  1. Atskirkite paskolos ir automobilio paieškas

Prieš pradėdami derybas dėl konkrečios transporto priemonės kainos, peržiūrėkite galimus paskolos automobiliui pasirinkimus. Įvertinkite dabartinę kreditorių pasiūlą – galite neabejoti, kad rasite daugybę skirtingų kredito bendrovių, kredito unijų, bankų ir individualių paskolų teikėjų. Kiekvienas kreditorius siūlo skirtingas paskolos sąlygas ir labai įvairias palūkanas. Todėl svarbu tinkamai ir kruopščiai įvertinti kiekvieną iš jų.

Radę jūsų manymu palankiausią variantą, užpildykite ir pateikite paskolos paraišką. Jei kreditoriai jūsų paraišką patvirtins, žinosite, kokios vertės automobilio galite ieškoti. Tai sutaupys jums daug papildomo laiko ir leis išvengti įvairių galimų nesusipratimų.

  1. Paskolos paieškas apribokite iki kelių savaičių

Kuo ilgiau ieškosite tinkamiausios paskolos, tuo labiau galite nusivilti, todėl kur kas palankiau tuo pačiu metu paskolos paraiškas pateikti ne vienam kreditoriui. Tuomet labai greitai sulauksite kreditorių atsakymo ir galėsite sutaupyti kur kas daugiau savo laiko.

  1. Žinokite, kokia yra jūsų asmeninė kredito istorija

Pastebima, kad bėgant laikui nemaža dalis žmonių pamiršta apie tikrąją savo kredito istoriją. Tai labai būdinga žmonėms, kurie bent kartą yra pasinaudoję labai nedidele paskola, kurią grąžino pažeisdami sutarties sąlygas (pvz., laiku nemokėdami sutartų paskolos grąžinimo įmokų). Todėl visuomet pravartu įvertinti savo kredito istoriją – tai padės lengviau suprasti, kokios yra jūsų tikrosios galimybės gauti paskolą automobiliui.

  1. Įvertinkite visą paskolos vertę – ne mėnesinę įmoką

Vienintelė situacija, kuomet turėtumėte apgalvoti mėnesinės paskolos įmokas, yra tuomet, kai norite sužinoti, kiek iš tikrųjų galite sau leisti mokėti kiekvieną mėnesį. Didžiausią dėmesį turite skirti jums reikiamos paskolos bendros vertės vertinimui. Tai reiškia, kad tokie skaičiai parodys, kiek iš tikrųjų bus vertas jūsų įsigyjamas automobilis.

  1. Nepamirškite derėtis

Nemanykite, kad kreditoriai akimirksniu jums pasiūlys patį geriausią variantą, todėl puikiai suprantama, kad jums pateiktas pasiūlymas leis kreditoriams užsidirbti. Tačiau nepaisant to, kad kiekvienas kreditorius, kuris jums suteiks paskolą automobiliui, uždirbs – gali pateikti dar patrauklesnį pasiūlymą. Todėl būkite pasiryžę derėtis ir leiskite kreditoriams žinoti, kad jau esate gavę dar geresnį pasiūlymą. Tuomet tikėtina, kad kreditorius bus linkęs nusileisti.

  1. Pasirinkite palankiausią variantą

Klausite, kaip tai padaryti, kai šiandieninėje rinkoje yra tiek daug skirtingų finansinių paslaugų teikėjų? Atsakymą gali pateikti Autolizingas.eu – visuomet padedantis sutaupyti daug brangaus laiko ir leidžiantis rasti pačius palankiausius kreditorių siūlomus variantus.

  1. Gerai išanalizuokite paskolos sutartį

Kreipdamiesi į vieną ar kitą kreditorių, jūs esate pasiruošę įsipareigoti finansiškai. Tai reiškia, kad tuomet, kai jums bus suteikta paskola automobiliui, turėsite įgyvendinti savo finansinius įsipareigojimus. Todėl prieš pasirašydami sutartį, būtinai labai gerai įvertinkite kiekvieną jos punktą ir apgalvokite visus „už“ ir „prieš“. Sutartyje turi būti įtrauktos visos sąlygos, kurias esate iš anksto aptarę su kreditoriumi, finansuosiančiu jūsų pasirinktą automobilį.

  1. Visuomet skaičiuokite

Jei matote, kad mėnesinė jums galimos paskolos automobiliui įmoka yra bent šiek tiek didesnė nei jūs iš tikrųjų pajėgsite mokėti – ne vieną kartą apgalvokite savo būsimą sprendimą. Paskola automobiliui jums neturi sukelti jokių nepatogumų ir jos grąžinimas neturėtų apsunkinti jūsų finansinės padėties.

  1. Įvertinkite kreditorių

Šiandien turime labai puikias galimybes akimirksniu apie vieną ar kitą kredito bendrovę sužinoti visą mus dominančią informaciją, todėl prieš pasirinkdami konkretų paskolos variantą – pasidomėkite jus sudominusiu kreditoriumi.

  1. Neimkite paskolos, kol neįvertinote automobilio

Nors neretai paskola automobiliui gali būti suteikta dar nė nesusitarus su automobilio pardavėju dėl transporto priemonės pardavimo – to daryti nereikėtų. Visų pirma turėtumėte apžiūrėti jus dominantį automobilį, apsilankyti autoservise ir nuspręsti ar konkretus automobilis jums yra tinkamas. Jei manysite, kad tai tinkamas pasirinkimas – tuomet kreipkitės dėl paskolos automobiliui.